Hakkımızda

Türkiye’nin birçok noktasından tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde villa, apart, dağ evi ve çiftlik evlerinde hayalinizdeki  tatili yaşamanıza olanak sağlamak amacıyla 2017 yılında kurulan firmamız. Bugün Türkiye’nin en büyük ve en seçkin villa ve apart kiralama portföyüne sahip olup, Türkiye’de Villa ve apart kiralamasına aracılık eden lider firmadır.

Yazlık Kirala özel olarak seçilmiş ve direktiflerimiz doğrultusunda kriterlerimize uygun hale getirilmiş tatil seçenekleri sunarken size kiraladığımız villa ve apartların teslimi ve daha sonrasında 7/24 saat ulaşabileceğiniz kusursuz hizmet sunar.

Hizmetlerimiz arasında

Kiralık Villa

Kiralık Yazlık

Yazlık Kirala

Hava alanı transfer,

hava alanı teslim araç kiralama,

Özel Aşçı,

Bakıcı,

Temizlikçi,

Özel Rehber

gibi seçenekler talepleriniz doğrultusunda profesyonel olarak sunulmaktadır.

Hayallerinizdeki Tatili yaşamak için sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz….

Faaliyette bulunduğu bölgeler içerisinde; villa kiralama, konut ve arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmetler sunan firmamız müşteri yorumlarına değer vererek büyümesini sürdürmektedir.

Yazlikkirala.com ekibi olarak en büyük misyonumuz Türkiye’ de hiçbir faaliyet ve hiçbir mali gideri olmaksızın sadece web sitesi üzerinden pazarlama yapan ve hiçbir sorumluluk taşımayan sanal internet sitelerinin önüne geçerek gerçek güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan ve dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.

18 Nisan 2019, Perşembe
Yazlık Kirala
Yazlık Kirala
Topçular Mahallesi, 1014. Sk. No: Muratpaşa/Antalya
Telefon : 55555555555